parallax background

ایزوگام سامان دلیجان

درباره ما

تاریخچه شرکت


شرکت ایزوگام سامان دلیجان به عنوان یکی از پیشگامان صنعت عایق ایران، در سال 1377 تاسیس و از سال 1378 شروع به کار کرد. ظرفیت این شرکت در حال حاضر، تولید سالیانه 10 میلیون متر مربع عایق رطوبتی و پلیمری می باشد و با بهره گیری از کارکنان با تجربه و روش های نوآورانه، نام خود را در زمره برترین برندهای تجاری در تولید انواع مختلف مواد عایق بندی رطوبت قرار داده است.

این شرکت با استفاده از سیستم مدیریت کیفیت 9001:2015 ISO و همچنین استاندارد ملی ایران، محیطی پویا و سالم ایجاد کرده است که باعث بهبود مستمر کارایی سیستم می شود. ایزوگام سامان دلیجان با استانداردهای ملی و بین المللی، نه تنها در بازارهای داخلی شناخته شده است، بلکه دارای ظرفیت صادراتی بالا است و محصولات آن به طور گسترده در بازارهای خاورمیانه و آسیای میانه فروخته می شود.


خط مشی شرکت


این مجموعه تمام تلاش خود را دارد تا محصولی با کیفیت با کمک پرسنل سخت کوش خود تولید کند و در این راستا توانسته در جهت حفظ منافع مشتری محصولی با رعایت تمام استاندارد های عایق رطوبتی تولید نماید تا قدمی کوچک در قبال اعتماد شما مشتریان عزیز برداشته باشد. این شرکت همچنین توانسته با کمک مهندسین خود برای حفظ محیط زیست و کاهش آلایندگی قدم های مهمی را بردارد.

اطلاعاتی جالب در باره ما
552

تعداد مشتریان و نمایندگی فعال

2

تعداد محصولات

240

افراد مشغول به کار مستقیم و غیرمستقیم