parallax background

ایزوگام سامان دلیجان

درباره ما

تاریخچه شرکت


شرکت ایزوگام سامان دلیجان به عنوان یکی از پیشگامان صنعت عایق ایران، در سال 1377 تاسیس و از سال 1378 شروع به کار کرد. ظرفیت این شرکت در حال حاضر، تولید سالیانه 10 میلیون متر مربع عایق رطوبتی و پلیمری می باشد و با بهره گیری از کارکنان با تجربه و روش های نوآورانه، نام خود را در زمره برترین برندهای تجاری در تولید انواع مختلف مواد عایق بندی رطوبت قرار داده است.

این شرکت با استفاده از سیستم مدیریت کیفیت 9001:2015 ISO و همچنین استاندارد ملی ایران، محیطی پویا و سالم ایجاد کرده است که باعث بهبود مستمر کارایی سیستم می شود. ایزوگام سامان دلیجان با استانداردهای ملی و بین المللی، نه تنها در بازارهای داخلی شناخته شده است، بلکه دارای ظرفیت صادراتی بالا است و محصولات آن به طور گسترده در بازارهای خاورمیانه و آسیای میانه فروخته می شود.


خط مشی شرکت


شرکت ایزوگام سامان دلیجان با درک نیاز ها و انتظارات کلیه ذینفعان و اج نهادن به آنها، در راستای رضایت مندی مشتریان همراه با رعایت الزامات قانونی ، استاندارد : ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ را به منظور طراحی، استقرار و بکارگیری سیستم مدیریت کیفیت اثربخش و کارآمد انتهاب نموده است.
مدیریت شرکت با تکیه بر خرد جمعی، کار گروهی و با تاکید بر شفافیت و سلامت کاری، انجام تعدات سازمانی،پایبندی به ارزش ها و تکریم ذینفعان، محورهای زیر را سر لوحه کار خویش قرار داده است :
تلاش در جهت رضایتمندی مشتریان به عنوان پایه اصلی بقا سازمان
افزایش فروش و سوداوری از طریق صادرات و فروش در بازار داخلی
استفاده از پرسنل کارآمد با توانمندسازی ایشان از طریق اجرای دوره های آموزشی
تلاش در جهت کاهش قیمت تمام شده با حفظ کیفیت مناسب

اینجانب ضمن تعهد به رعایت الزامات کاربردی استانداردهای فوق و بهبود مستمر اثربخشی سیستم های مدیریت کیفیت، کلیه همکاران را جهت نیل به اهداف عالی شرکت به همفکری، همدلی و همکاری فرا می خوانم.

اطلاعاتی جالب در باره ما
552

تعداد مشتریان و نمایندگی فعال

2

تعداد محصولات

240

افراد مشغول به کار مستقیم و غیرمستقیم